Hea Suurpere!                                                          

Ootame Sind koos perega lastekaitsepäeval, 1. juunil kinno vaatama stiilset ja üliarmast kogupere filmi “Paddingtoni seiklused”. Kinopäeva korraldame koostöös Forum Cinemas kinoketiga, kes pakub suurperedele mõeldud tasuta eriseansse Tallinna, Tartu ja Narva kinodes.

Filmi seansid algavad Tallinna Coca-Cola Plazas kell 19.00, Tartu Ekraanis kell 19.30 ning Narva Astris kell 18.30. Palun anna oma pere kinokülastuse soovist teada hiljemalt pühapäeva, 31.mai õhtuks lühikese registreerimisvormi kaudu, mis SIIN

Koostöös Forum Cinemasega valisime seekord vaatamiseks kriitikute poolt ohtralt kiitust saanud ja muhedast inglise huumorist pakatava koguperefilmi “Paddingtoni seiklused”. See räägib loo karust, kes seikleb Peruu džunglist Londonisse, kus ta kogeb ohtralt sekeldusi ning kohtab igasuguseid põnevaid tegelasi. Paddington on Briti lastekirjanduse üks tuntumaid ja armastatumaid tegelasi. Loodan, et leiate aega ja võimalust lastekaitsepäeval koos oma perega veeta üks vahva ja seikluslik õhtu kinos!

Etteruttavalt saan juba ka öelda, et kindlasti ei jää seekordne kinokülastus ainukeseks koostööks Forum Cinemase kinodega. Plaanime ka tulevikus sarnaseid, kõikide Eesti perede jaoks olulisi ja märgilisi päevi üheskoos tähistada ning põnevasse kinomaailma sukelduda.

Lisainfo filmi kohta: http://www.forumcinemas.ee/Event/299714/

NB! Registreerimine käib kuni kohtade täitumiseni. Kinno sisenemine toimub nimekirjade alusel!

Kohtumiseni!

 Aage ÕunapMTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liidu president
E-post: aage@lasterikkad.ee
Tel: +372 55 535 482
www.lasterikkad.ee