TLPL on saamas viieaastaseks. Oleme jõudnud vajaduseni luua ühtne välimus, mille järgi meie organisatsiooni tuntaks. Sellega seoses kuulutame välja ideekonkursi. 

Kõik TLPL liikmed on oodatud esitama oma nägemust milline võiks olla TLPL uus logo. Logos peab sisalduma ametlik nimetus: Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit. Logo peab olema kasutatav meie dokumentidel, kodulehel, e-kirjades, särkidel, meenetel, autodel ja visiitkaartidel. Idee autor peaks oskama arvestada logo kasutamisel mõnede oluliste asjaoludega: loetavus logo vaatamise tavapäraselt kauguselt, eristuvus, kooskõla liidu tegevusega.

Tööd võib esitada kas: A) lihtsalt paberile visandatuna või B) faili kujul. Faili puhul on eelistatud vektorgraafika formaat (nt. Adobe Illustrator)   Mida edasiarendatum ja rohkem "valmis" tulemus on seda parem.

Töid hindab juhatusest ja volikogust koosnev žürii. Võidutöö väljavalimine tähendab seda, et valitakse välja sobivaim idee ning vajadusel võidakse teha logo lõpliku versiooni saamiseks muudatusi. Auhinnatud tööde autoriõigus läheb auhinna üleandmisega TLPL-le.

Auhinnad

I koht - Rocca al Mare kaubanduskeskuse 100€ kinkekaart
II koht - Rocca al Mare kaubanduskeskuse 75€ kinkekaart
III koht - Rocca al Mare kaubanduskeskuse 50€ kinkekaart

Ideekonkursi tähtaeg on 04. aprill 2014.

Küsimuste korral palun kirjutage erki.tiivas@gmail.com