LIIKMEKS ASTUMISE AVALDUSTLPL liikmeks on oodatud pered kus on kasvamas 4 või enam alla 26 aastast (k. a) last või noort, kes õpivad päevases õppevormis. 

Taotluse saab esitada üks lapsevanematest täites alloleva vormi. Juhatus vaatab taotluse läbi ja annab vastuse liikmeks võtmise kohta 14 päeva jooksul alates taotluse kättesaamisest.
 
Liikmeks astumise tasu on 25€. 
Igakuine liikmemaks on vastavalt pere soovidele ja vajadustele üks järgnevaist:
  • 10€ kuus- sisaldab liikmesoodustusi, liidu üritusi, võimalust saada aeg-ajalt tasuta- või sooduspileteid teatrisse, kinno, muuseumidesse, riideabi (kasutatud riided ja jalatsid, mis täienevad iga nädal) jm.
  • 20€ kuus - sisaldab eelnevale iganädalast toiduabi (sh vastavalt võimalustele imikutoit ja -tarbed, kodutarbed)
Liikmeks võtmise korral tuleb tasuda ühekordne liikmeks astumise tasu 25€ ja igakuine liikmemaks vastavalt oma ülal tehtud valikule kas 10€ või 20€. Vastavad summad palume üle kanda Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidu kontole SEB Pangas: EE141010220101024014.

Seejärel liidetakse teie e-posti aadressid e-kirjade listi, millele saabub regulaarselt teave erinevat liiki abi andmise aegade, ürituste ja muude tekkivate võimaluste kohta.


Edaspidi tuleb igakuine liikmemaks 10€ või 20€ tasuda hiljemalt tasutava kuu 15. kuupäevaks.


AVALDUS
Email again:
Kas vajate toiduabi? Kui valite "Jah", koostatakse kord nädalas samal päeval ja kellaajal (tööpäeva lõpus) teie perele üks toidukast, mille saab kätte meie keskusest Pärnu mnt 457. Lisaks jagatakse samal ajal beebitarbeid,beebitoitu jne.  Vastav teade saabub teile iga kord päev enne e-postiga. Valikut saab edaspidi muuta.
Saates andmed annate TLPL-le loa neid kasutada ja/või edastada kolmandatele osapooltele vaid Teie kui TLPL liikme huvidest lähtuvalt.