Heategevuslik Jõulukampaania Kingakarbikingitus 2023

Heategevusli Jõulukampaania Kingakarbikingitus 2023

Jõululaupäeva hommikul ärkasin varakult ja lippasin palja öösärgi väel kööki – oi, kui kena seal oli! Põrandat katsid uued kaltsuvaibad, pliidil kulbiraua ümber oli mähitud kokkukrimpsutatud punast, rohelist ja valget siidpaberit, suurel klapplaual ilutses jõululina ning kõik vasknõud olid värskelt läikima nühitud. Ma läksin nii rõõmsaks, et ma lihtsalt pidin ema kallistama!

See väike lõik Astrid Lindgreni raamatust “Bullerby lapsed”, kirjeldab seda suurt elevust ja põnevust, mida väike Anna jõululaupäeva hommikul tundis. Eks tunneme me kõik juba esimese advendi saabudes, kui läidetakse jõuluküünlad ning alustatakse kodu jõulurüüsse ehtimisega, elevust saabuvatest jõulupühadest. See ilus ootuse aeg kui lapsi külastavad päkapikud, küpsetatakse piparkooke, õpitakse laule ja luuletusi, et jõuluvanalt kinki lunastada, on eriline aeg ka täiskasvanutele, kuid ennekõike siiski lastele!

Meie, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidus, teame, et kahjuks ei ole igas peres jõuluaeg kõige lihtsam ega helgem aeg. On peresid, kus jõululaud on lihtne ja kuusealune või Jõuluvana kingikott ei ole täis uhkeid kingipakke.

Meie liidu eesmärk on kinkida õnnelik lapsepõlv lasterikaste perede lastele. Ja selle eesmärgi täitmiseks pöördume heade inimeste poole, Sinu poole! Kui Sinus on märkamine  ja hoolimine, soov anda ja kinkida üks heategu, siis tule meile appi! Oleme loonud selleks Kingakarbikingituse heategevuskampaania, mida viime läbi juba 4ndat järjestikust aastat.

Kingakarbikingituse projekti on võimalik toetada mitmel moel:

  • Meil toetajaid, kus ettevõtte töötajate kollektiivid valivad laste jõulusoovide nimekirjast välja unistused ja soovid, mille nad päkapiku kombel kingiks pakivad. Meie kogume pakid jõulude eel kokku ning toimetame vahetult enne jõule peredeni, et lapsed saaksid kingid jõulukuuse alt leida.
  • Meil on toetajaid, kes toimetavad meieni enda oma organisatsiooni tooteid või teenuseid ning me pakendame need ise perede pakkidesse.
  • Kampaaniat saab toetada ka rahalise toetusega SEB kontole EE141010220101024014 (saaja: Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit MTÜ, selgitus: Kingakarbikingitus).

Oleme Teie abi ja toetuse eest juba ette äärmiselt tänulikud! Kui leiate, et soovite ise või koos oma organisatsiooniga sellel aastal head teha, võtke palun ühendust kampaania projektijuhiga: kampaania@tlpl.ee või 5569 1197 (Kaire).